У Львові пройде X Всесвітній конгрес українців

Ukraina20-22 серпня 2013 року в Національному університеті Львівська політехніка відбудеться ювілейний X Всесвітній конгрес українців.

Конгрес пройде під гаслом Contra spem spero! (Без надії сподіваюсь). Ці слова Лесі Українки відображають віру двадцятимільйонної української діаспори в краще майбутнє української держави, незважаючи на серйозні сучасні виклики, наголошується на сайті конгресу.

У роботі X Всесвітнього конгресу українців візьмуть участь делегати складових організацій СКУ, які сьогодні діють в 33-х країнах світу, і представники організацій ще з 14 країн, з якими СКУ підтримує зв’язки, а також широка українська громадськість з України та діаспори.

“X Всесвітній конгрес українців присвячується пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в його 80-річчя. І тому 20 серпня 2013, по завершенню Першої пленарної сесії, біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройде церемонія пам’яті мільйонів жертв Голодомору. Після цього у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочисте відкриття X Всесвітнього конгресу українців”, – зазначається на сайті.

Також повідомляється, що протягом триденної зустрічі делегати X Всесвітнього конгресу українців підсумують працю СКУ за 2008-2013 рр., обговорять актуальні для української спільноти питання, в тому числі й під час тематичних сесій: Євроінтеграція України, Світове українство й 80-річчя Голодомору, й окреслять шляхи діяльності на наступний п’ятирічний термін. В останній день X конгресу, 22 серпня 2013, буде обраний новий склад керівних органів СКУ.

За матерiалами: Корреспондент.net

Залишити відповідь

Next Post

Кличко заявив про свій намір балотуватися на пост президента України

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко поділився із президентом WBC своїми планами на політичне майбутнє. Він заявив, що хоче балотуватися в президенти України, повідомив сайт Всесвітньої боксерської ради (WBC).  Пише ТСН. На виборах 2015 року Кличко збирається висунути свою кандидатуру на пост нового лідера країни. Нагадаємо, що за опитуваннями Research & […]