У Львові пройде фестиваль вуличного мистецтва “Lviv Street Art”

7 жовтня у Львові відбудеться Перший фестиваль вуличного мистецтва Lviv Street Art. Ця подія збере найкращих представників вуличного мистецтва: музикантів, художників графіті, творців хенд-мейду та вуличних артистів.

Головним майданчиком фестивалю буде Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького (площа за арками). Початок з 12 години , повідомляють координатори фестивалю.

Участь у заході братимуть як сольні вуличні музиканти, так і вуличні гурти. Серед них «Соло дощів», «Гарячі шкварки», «Sometimes», «Studio Z», «Лурдес»  та інші.

Вже з 12 години перед глядачами найкращі львівські графіті-художники створюватимуть картину на 12-метровому щиті. Сюжет полотна поки що тримаєють в таємниці.

Гостей фестивалю розважатимуть артисти: фокусники, ходулісти, твістери, майстри фаєр-шоу, а також танцівники вуличного танго. Також будуть творці боді-арту та художники-шаржисти.

Протягом дня діятиме ярмарок хендмейдерів, що представлять роботи зі скла, кераміки, міді, дерева та шерсті. Вони ж і проводитимуть майстер-класи технік своєї роботи, наприклад невідомої техніки створення саморобних журналів «зін».

Джерело: Zaxid.net

Залишити відповідь

Next Post

Верховна рада схвалила електронні паспорти

Верховна рада у другому читанні прийняла законопроект про Єдиний державний демографічний реєстр. За відповідне рішення проголосували 233 депутати. Повідомляє Українська правда. Цей документ, зокрема, передбачає впровадження електронних паспортів для українців. Автор законопроекта вказує в пояснювальній записці, що ціллю прийняття законопроекту є запровадження загальноприйнятої Європейської практики щодо створення та забезпечення функціонування […]