У Львові пройде фестиваль «Студентська республіка»

25-26 червня  2011 року, у рамках святкування Дня молоді, у парку культури ім. Б. Хмельницького буде проведено унікальний студентський фестиваль «Студентська Республіка».

Головним організатором проекту є МГО “Асоціація КВН Галичини”, за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та управління молоді, сім’ї і спорту Львівської міськради.

Мета проведення фестивалю – створити справжню країну, де творити, керувати та діяти будуть студенти Львова.

Головна інтрига Студентської республіки полягає максимально наближеній до реальності політичній грі. Громадяни шляхом прозорого голосування обиратимуть студентського мера та студентський магістрат. Не обійдеться без справжніх дебатів, передвиборчої компанії та об’єднання у коаліції.

Як у справжньої демократичної держави, у Студреспубліці діятиме своя валюта. Учасники матимуть змогу заробляти гроші: надавати послуги, створювати підприємства, найматися на роботу. І звичайно ж, витрачати чесно зароблені гроші. Республіка матиме власні мас-медіа – газети, радіо та інформаційні агенції.

Також передбачена насичена розважальна програма.
За матеріалами: loda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Вшанування пам'яті безневинно вбитих в Золочівського замку

25 червня 2011 року в Золочеві відбулося поминальне богослужіння та вшанування 70-тих роковин пам’яті безневинно вбитих мученицькою смертю в’язнів тюрми № 3, у червні 1941 року, від рук НКВД. До  замку зібралася чисельна громада Золочева та гості зі Львова. З обласного центру на вшанування 70-ої річниці масових розстрілів прибули представники […]