У Львові представлять кількасот сучасних етнічних ляльок

ljlkaЗ 22 травня до 2 червня у Львівському палаці мистецтв триватиме арт-проект «ETHNO’лялька» від фестивалю «Ляльковий світ». Як зазначають організатори, рекомендований дрес-код для відвідувачів – вишиванки.

Фестиваль «Ляльковий світ» уже став традиційним для Львова, його очікують майстри, поціновувачі авторської ляльки, львів’яни та гості міста. Організатори щороку розширюють географічні межі, залучають нових авторів та популяризують розмаїття технік та категорій виконання авторської ляльки, поширюють культуру лялькової творчості.

Цьогоріч «ETHNO’лялька» у залах Палацу мистецтв збере кілька сотень сучасних етнічних ляльок від майстрів з різних куточків України. Це як традиційна українська мотанка, так і текстильні, сучасні ляльки у авторських інтерпретаціях на етнічну тему різних народів світу.

«Цьогорічний фестиваль розширив свої тематичні рамки, й очікуємо на експозиції героїв народних казок різних народів світу, зокрема італійських, британських, арабських, звичайно ж російських та українських», – розповідають організатори.

На вихідних, 1-2 червня, у Палаці мистецтв традиційно відбудуться майстер-класи, цього разу по валянню (за попереднім записом). Планується проведення відкритої лекції «Архетипічні образи в народних казках» лектор-педагог, літературознавець Ю.Дмух (Київ).

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь