У Львові попрощаються з бійцем Юрієм Костиком

Юрій Костик
Світла пам’ять Герою

20 жовтня у Львові попрощаються з Героєм Юрієм Костиком, який загинув у бою з російськими окупантами. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Юрій Костик (16.11.1977-16.10.2022)- львів’янин. Працював у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Поряд з тим викладав історію України англійською мовою для іноземних студентів. Згодом обіймав посаду наукового співробітника у Львівській національній науковій бібліотеці України імені Василя Стефаника. Із початком агресії росії виконував завдання на Донецькому та Луганському напрямках у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. У 2016 році підписав контракт із Збройними силами України. У Героя залишилися дружина, четверо дітей та мама.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна шана Захиснику України, який віддав життя за свою країну.

Next Post

На Львівщині змінили час комендантської години (відео)

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє: “Увага, важливе повідомлення! Відсьогодні, 19 жовтня, комендантська година на Львівщині триває з 00:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці без спеціальних перепусток та документів, які посвідчують особу. Продовжуємо жити в умовах воєнного стану. Працюємо на безпеку, йдемо до перемоги”. […]