У Львові поліція затримала на хабарі депутата сільради

Неправомірну вигоду вимагав за надання дозволу на поховання на кладовище, розташованого у елітному передмісті. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

“Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури викрили схему стягнення хабарів, організовану депутатом сільради.
12 тисяч гривень вимагав посадовець від громадян за можливість поховати особу на території місцевого кладовища, яке розташовано в елітному районі.
12 вересня, правоохоронці затримали депутата сільради, який до речі являється головою депутатської комісії з питань контролю за похованням, під час одержання неправомірної вигоди за вирішення питання.
Вирішується питання про затримання зловмисника у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
В межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, будуть перевірятися причетність депутата до вчинення аналогічних злочинів.” – інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Залишити відповідь

Next Post

Молода сім'я винайме квартиру

Молода сім’я винайме квартиру на довготривалий термін. Порядність та своєчасну оплату гарантуємо. Контактний тел.: 0930085759. Поділіться цим у соцмережах: