У Львові молода жінка у присутності матері викинулася з вікна лікарні

Сьогодні о 03.30 ранку з вікна 3-го поверху 8-ї міської клінічної лікарні викинулася жінка, 1988 року народження. Від отриманих травм вона загинула на місці події. Хвора перебувала у палаті зі своєю матір’ю, оскільки потребувала сторонньої допомоги. Про це повідомив головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні Василь Обаранець, інформує прес-служба ЛМР.

“За словами головного лікаря, жінка з 15 травня перебувала на лікуванні з неврологічною патологією. Жодних психічних розладів під час обстежень не було виявлено. Хвора о 03.30 ранку встала, відчинила вікно і викинулася з нього. Оскільки жінка потребувала сторонньої допомоги, мама хворої була поряд, у палаті.” – йдеться у повідомленні ЛМР.

На місце події одразу викликали поліцію. Ведуться слідчі дії.

Залишити відповідь

Next Post

До відома членів ОСББ

У зв’язку з тим, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300 субсидія на наступний термін (з травня 2017 року) за наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг не призначається, управління соціального захисту населення (м. Золочів, вул. Пачовського, 7)просить членів ОСББ подати […]