У Львові кількість людей, що отруїлися рибою зросла до 56

Згідно інформації, що надав Департамент цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, станом на 06:00 25 вересня 2017 року, всього потерпілих 56 осіб від отруєння рибою, в тому числі 7 дітей, з них госпіталізовано 52 особи, в тому числі 6 дітей, 4 особи, в тому числі 1 дитина, відмовились від госпіталізації (амбулаторне лікування). Стан 14-ти осіб – наближений до важкого, всі інші – в стані середньої важкості.

Нагадаємо, що за фактом масового отруєння людей поліцейські відкрили кримінальне провадження. Встановлено, що усі потерпілі вживали копчену рибу, придбану в одному з кіосків на ринку «Привокзальний» у Львові.

Залишити відповідь

Next Post

Бойові Хрести Лицарів УПА вручили родичам учасників визвольної боротьби

24 вересня, у Миколаєві, що на Львівщині відбулися урочистості з нагоди вшанування учасників ОУН-УПА 40-50-тих років минулого століття. Золоті, срібні та бронзові Хрести Бойової Заслуги через десятки років вручили племінникам, дітям та внукам загиблих Героїв. Розпочались урочисті заходи молитвою та хвилиною мовчання за полеглими патріотами. Опісля цього, пластуни станиці Миколаїв […]