У Львові тренувалось МВС

У Львові відбулось моделювання дій зведеного загону Головного управління МВС України у Львівській області та внутрішніх військ МВС України з відпрацювання єдиного підходу при вирішенні завдань з локалізації та ліквідації масових заворушень в місті Львові під час проведення Чемпіонату «Євро-2012». У навчаннях брало участь понад 1000 працівників міліції Львівщини, зокрема спецпідрозділ «Беркут».

За сценарієм навчань, у центральній частині міста Львова на літньому майданчику одного з кафе на проспекті Свободи відпочивала група вболівальників. Водночас по цьому ж проспекті колоною пересувалась група вболівальників іншої футбольної збірної. Між групами вболівальників розпочалась словесна перепалка із взаємними образами, яка поступово переросла в бійку, масові погроми магазинів, пошкодження припаркованого автотранспорту та побиття перехожих громадян. Оцінивши ситуацію, керівництво Головного Управління МВС України у Львівській області приймає рішення про вжиття заходів щодо припинення масових заворушень за допомогою зведених загонів, підрозділів органів внутрішніх справ та внутрішніх військ МВС України.

Загалом у ході навчань брало участь понад 1000 працівників міліції Львівщини, зокрема спецпідрозділ «Беркут», спецпідрозділ «Грифон» та близько 500 військовослужбовців полку внутрішніх військ МВС України.

У заключній фазі навчань структурні підрозділи органів внутрішніх справ та внутрішні війська МВС України вжили заходи щодо припинення масових безладів, найбільш активних правопорушників було затримано.

Джерело: ZAXID.NET