У Львівському обласному ТЦК та СП прокоментували інцидент біля с. Струтин

У Львівському обласному ТЦК та СП прокоментували відео, де люди блокують рух на трасі біля села Струтин, Золочівського району.

“У соціальних мережах поширюються відео, на якому громадяни блокують рух на трасі H02 поблизу села Струтин, через не, що водія забрали ТЦК.
Інформуємо: поліція зупинила автобус, який рухався за маршрутом Тернопіль-Львів. Оскільки у водія були відсутні військово-облікові документи, його запросили у Золочівський РТЦК та СП. Там водію вручили повістку на оновлення облікових даних. Повернувши його через кількадесят хвилин до його автобуса. Відтак автобус продовжив рух.
Наголошуємо, що в салоні автобуса був ще один водій, тож відсутність першого не впливала на можливість маршрутки продовжити рух, згідно маршруту. Однак пасажири чомусь вирішили вийти на зовні і на певний час заблокувати трасу.
Нагадуємо: кожен військовозобов’язаний громадянин повинен носити з собою військово-облікові документи. Відсутність документів є підставою для доставлення громадянина до найближчого РТЦК та СП для з’ясування обставин. Водії маршрутних автобусів жодним чином не можуть бути винятковими у цьому плані”, – інформує Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП.

Нагадаємо, що оновити дані можна у застосунку Резерв+.

Next Post

Винайму квартиру чи будинок

Винайму квартиру чи будинок (сім’я з трьох чоловік) у Золочеві, або в передмісті.Тел. 0997680274. Поділіться цим у соцмережах: