У львівському аеропорту затримали контрабандиста зі старовинними монетами

У львівському аеропорту СБУ затримала контрабандиста зі сімдесятьма старовинними монетами. Про це “Золочів.нет” повідомили в СБУ.

“Іноземного громадянина, який намагався контрабандно вивезти з України 69 монет, що можуть мати культурну цінність, затримали в аеропорту Львова співробітники Служби безпеки України спільно з митниками.

Зловмисник намагався приховати від митного контролю серед особистих речей монети античної доби, Російської імперії, Третього Рейху та ін.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України. Монети направлені на експертизу.” – інформує прес-служба УСБУ у Львівській області.

Слідчі дії тривають.

 

Залишити відповідь

Next Post

"Відповідальність за створіння"

Ліцеїсти Золочівського економічного ліцею, отець Тарас Жуковський із Храму Блаженного Миколая Чарнецького та вчитель хімії та біології Ірина Бірулін долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі “Відповідальність за створіння”, оголошеному Бюро УГКЦ з питань екології . Конкурс відбувався у п’ятьох номінаціях: вірш, молитва, проповідь, роздуми – катехиза та малюнок. Метою змагання […]