У Львівській опері відзначать 75-річчя Богдана Ступки та Івана Миколайчука

mykolaichuk_a69 листопада у Львівській опері музично-мистецький вечір присвячений 75-річчю геніальних майстрів театру і кіно БОГДАНА СТУПКИ та ІВАНА МИКОЛАЙЧУКА.

Немає, певно, людини, яка б не відчула притягальної сили театру і кіно, яка б не зливалась з персонажами, не переймалась їхніми турботами і бідами, їхніми пристрастями. Чаруючий світ! Ми, чітко усвідомлюючи дистанцію, яка нас розділяє з екранним світом, все ж вживаємося в нього. Хто на рівні побутових і житейських проблем та подробиць, хто на вищому рівні, яким є пізнання сенсу життя, на рівні пізнання духу, завжди невтомленного і бентежного.

У вечері будуть представлені унікальні уривки з вистав, спогади від легенд – метрів українського театру і кіно Народних артистів України: Ади Роговцевої, Раїси Недашківської, Федора Стригуна, Таісії Литвиненко, Ольги Сумської, Лариси Кадочнікової, Остапа Ступки, музичну частину вечора представлять Народні артисти України: легендарний композитор – Мирослав Скорик, cолістка Віденської опери – Вікторія Лук’янець, співачка та актриса – Валентина Ковальська, Заслужені артисти України: Віталій Борисюк, Руслана Лоцман, учасники мистецького об’єднання “Народна філармонія: Павло Тютюнник, Tетяна Школьна та лауреат всеукраїнських конкурсів співачка Ольга Гура.

ЖИВИЙ ЗВУК! НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ КРАЩУ МИСТЕЦЬКУ ПОДІЮ! КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ! GASTROLI.UA 90 – 490 грн. тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Потрібен продавець

На роботу у продуктовий магазин потрібен продавець. Контактний тел.: 067 340 62 97.