У Львівській області трьом дітям-сиротам держава подарувала трьохкімнатну квартиру

26 липня, у смт. Добротвір Кам’янка-Бузького району, вручили право власності та ключі на трьохкімнатну квартиру двом сестрам та братові, особам з числа дітей-сиріт. Вищезгадані особи донедавна були вихованцями прийомної сім’ї, яка функціонувала на території району. Інформують у пре-службі ЛОДА.

Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 343,0 тис гривень та 228,0 тис гривень відповідно. Загальна вартість квартири –572,0 тис гривень.

У ЛОДА зазначили, упродовж 2013-2017 року в межах Програми у Кам’янка-Бузькому районі придбали житло для 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Залишити відповідь

Next Post

На території Золочівського району затримали злодіїв-гастролерів

Зловмисники викрали 9500 євро та 15000 гривень. Як  “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, в Пустомитівське відділення поліції надійшла інформація про скоєння крадіжки з вантажного автомобіля. “Правоохоронці попередньо встановили, що водій транспортного засобу, 39-річний мешканець Пустомитівського району, зайшов у магазин в одному із населених пунктів. Скориставшись його відсутністю, […]