У Львівській обласній філармонії виступить симфонічний шоy-оркестр “HARDY ORCHESTRA”

5 листопада у Львівській обласній філармонії улюбленець публіки симфонічний шоy-оркестр “HARDY ORCHESTRA” I Love Rock’N’Roll – КОЛИ ПОЄДНУЄТЬСЯ СПРАВЖНЄ…

Симфонічний шоу-оркестр “HARDY ORCHESTRA ” – улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента – Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів для публіки – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми.

Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючись байдужими.

У вас є унікальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Тільки хардкор! І лише справжня музика! Це буде справді HARDY!)))

Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим :)

В програму входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих груп, У виконанні симфонічного рок-оркестру “HARDY ORCHESTRA ” глядачів чекають твори таких колективів: Rolling Stones, Survivor, Bon Jovi, Eagles, Led Zeppelin, Metallica, Scorpions, Queen, AC/DC Kiss. ЖИВИЙ ЗВУК! НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ!

КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ 90 – 390 грн GASTROLI.UA

тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77