У лікарні помер один із постраждалих внаслідок падіння літака АН-26 на Харківщині

Катастрофа забрала життя 26 людей, один знаходиться в лікарні.

У лікарні помер один із постраждалих внаслідок падіння літака АН-26 на Харківщині. Людина знаходилася у вкрай важкому стані, більше 90% опіків тіла. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі МВС.

Катастрофа забрала життя 26 людей, один знаходиться в лікарні.
Президент Володимир Зеленський оголосив 26 вересня днем жалоби в Україні.

25 вересня о 20:50 годині поблизу міста Чугуїв, на відстані близько 2 км до військового аеропорту, сталося падіння літака АН-26 ЗС України військової частини А 4104 з подальшим загорянням.
У літаку перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І. Кожедуба. Всього на борту було 27 осіб.
ДБР розпочало кримінальне провадження за фактом порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України). Слідчі та експерти Нацполіції залучені до проведення розслідування.

Next Post

У літаку на Харківщині загинули двоє жителів Львівщини

Серед загиблих внаслідок падіння літака АН-26 на Харківщині є двоє наших земляків – 20-річний Віталій Вільховий із Соснівки та Ростислав Булій зі Старого Самбора, 1998 року народження. “Друзі, дуже сумна новина.Серед загиблих у вчорашній трагедії – двоє наших земляків – 20-річний Віталій Вільховий із Соснівки та Ростислав Булій зі Старого Самбора, 1998 року […]