У Львові відбулося офіційне представлення нового начальника Управління Служби безпеки України

Указом Президента України №861/2019 від 21 листопада 2019 року керівником Управління призначено генерал-майора Гончарова Юрія Олеговича. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі СБУ Львівщини.

“Юрій Олегович Гончаров народився 20 квітня 1969 року в м. Білопіллі, Сумської області. У 1994 році з відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка (за фахом – вчитель історії, методист навчального процесу).

Під час революції Гідності завдяки своїй державницькій позиції та патріотизму Юрій Олегович отримав підвищення по службі та очолив Управління СБ України в Сумській області, а згодом став керівником Чернігівського УСБУ”, – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві інформують, що кар’єру в лавах СБ України розпочав з 1995 року пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Львівського Управління СБ України.

Next Post

Інтерв'ю із керівником поліції Львівщини (відео)

Керівник поліції Львівщини Василь Віконський провів виїзний особистий прийом громадян у Золочеві. У інтерв’ю, ми дізнавалися як пройшов прийом громадян, із чим приходили люди чи були зауваження до роботи золочівської поліції? Вже кілька раз на дорозі Львів-Тернопіль та у Золочеві стояли і зупиняли автомобілі невідомі поліціянти. Тому у Василя Віконського […]
Василь Віконський