У Львові пройдуть заходи до 101-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки

У п’ятницю, 1 листопада, Львівщина відзначатиме 101-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Львівській ОДА.

Програма заходів:

З 9:00 год по 16:00 год усіх охочих запрошують на чаювання із Січовими стрільцями, яке відбудеться біля будівлі Львівської ОДА.

Об 11:30 год відбудеться покладання квітів до Меморіалу воїнам УГА а також до могил Д. Вітовського – Держсекретаря військових справ ЗУНР, М.Галущинського – коменданта Січових Стрільців, О. Тисовського – керівника і засновника «Пласту», С. Левицького – воїна УГА на Личаківському кладовищі.

О 12:00 год – покладання квітів до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича та могил сучасних Героїв на полі почесних поховань № 76.

О 13:00 год до пам’ятника героям ЗУНР та УГА у м. Львові присутні покладуть квіти.

Також о 13:00 год стартує масштабна Студентська хода від Франкового університету до Янівського кладовища.

Окрім того, 3 листопада о 15:00 год у парку “На валах” відбудеться театралізоване військово-історичне дійство ”Бої за Львів”.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Створення сайтів

Студія «Квест» допомагає своїм клієнтам створювати досконалий імідж за допомогою неперевершеного дизайну та нових ідей в рекламі. Зокрема пропонуємо виготовлення сайтів, веб-дизайн, редизайн, модернізацію сайтів та ін. Якщо ще кілька років тому створення інтернет-сайту для пересічної компанії сприймалося з недовірою та побоюванням, то сьогодні практично не залишилось тих, хто б […]