У Львові пройде культурно-просвітницький захід – “Лицарський Хрест Добровольця Львівщини”

Церемонія нагородження відбудеться:
14 березня 2019 року
Львівська національна філармонія
(м. Львів, вул. Чайковського, 7)
Початок о 18:00. Вхід вільний.

14 березня, до Дня Добровольця, у місті Львові пройде мистецький культурнопросвітницький захід – “Лицарський Хрест Добровольця ЛЬВІВЩИНИ”.

Станом на сьогодні Церемонія нагородження «Лицарський Хрест
Добровольця» – це захід національного рівня, на якому вшановують
Добровольців з усієї України. З гордістю констатуємо, що Львівщина приймає цю почесну естафету і вже 14 березня проведе свою церемонію нагородження!
На цьому заході буде вшановано 20 добровольців Львівщини, 5 з яких вшановуються посмертно.
Ця церемонія – чудова можливість для волонтерів, громадських активістів, представників влади та в цілому громади Львівщини висловити свою вдячність та шану Героям-Добровольцям! Ордени загиблих Героїв, в рамках заходу, отримають родини добровольців.
Церемонію «Лицарський Хрест Добровольця» було започатковано в 2016 році Жіночою Волонтерською Сотнею Самооборони Чернігівщини з метою вшанування тих хлопців і дівчат, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта. Як зазначає режисер та ведуча заходу Оксана Тунік-Фриз: «Крім вручення нагород та вшанування добровольців, захід несе просвітницьку та виховну мету, адже жоден герой і подвиг не має бути забутим! Ми провели вже шість церемоній та вшанували 121 добровольця і
будемо продовжувати вручати ордени та розповідати про героїчний шлях українських добровольців».
До організації заходу у Львові долучились Юлія Слободян зі спільнотою волонтерів «Подаруй солдату захист», БФ «Солдатські матері» на чолі з Ольгою Тимик, співачка, громадська діячка Софія Федина та громадська активістка, волонтерка, депутат Львівської обласної ради Уляна Дорош.
У церемонії нагородження беруть участь: Народна артистка України Жанна Боднарук, Заслужена артистка України Наталка Карпа, Софія Федина, Сергій Котовський, Євген Мацак.
Щиро запрошуємо долучитись до нашого заходу, адже слава про
Героїв-Добровольців має закарбуватися в народній пам’яті назавжди!
Серце до серця, плече до плеча!

Організаційний комітет

Залишити відповідь