У Львові поліцейські проводять перевірку за фактом отруєння дванадцятьох студентів

Чотирьох з них після надання медичної допомоги лікарі відпустили, інші залишаються у лікарні. Як попередньо встановили поліцейські, одна із студенток, мешканка гуртожитку, розпилила вміст балончика, вирішивши, що це – парфуми. Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

“У Шевченківський відділ поліції 22 жовтня близько 23.00 надійшло повідомлення від медиків однієї з львівських лікарень про доставлених у медичний заклад дванадцятьох неповнолітніх хлопців та дівчат віком 15-17 років, у яких діагностовано «отруєння внаслідок токсичної дії невідомої речовини».

Поліцейські встановили особи пацієнтів – вони виявились студентами одного з львівських училищ, усі – мешканці гуртожитку при навчальному закладі.

Також попередньо встановлено, що близько 21.30 одна із студенток, мешканка гуртожитку, зайшла до кімнати свого знайомого, також студента, щоб забрати свій зарядний пристрій до телефону. У кімнаті вона побачила балончик яскравого кольору, вирішила, що це парфуми та розпилила його вміст. Насправді ж балончик містив газ подразнюючою дії «Перець-4». Як пояснив власник, балончик він придбав кілька днів тому через мережу Інтернет. Чотирьох студентів після надання їм медичної допомоги лікарі відпустили за місцем проживання, інші залишаються у лікарні.”- інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Поліцейські встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Next Post

Лікування остеохондрозу грудного відділу хребта

Остеохондроз – це захворювання хребта, яке характеризується дистрофічними змінами в міжхребцевих дисках, які починаються часткою при погіршенні живлення і ослабленні процесів обміну в тканині хряща. Результатом остеохондрозу може бути старіння і руйнування міжхребцевого хряща. Остеохондроз найчастіше вражає рухливі ділянки хребта – шийний і поперековий відділи, остеохондроз грудного відділу зустрічається рідше. […]