У Львові під Головне управління поліції принесли труну (відео)

У п’ятницю відбувається акція, яку активісти назвали «похорон» довіри до правоохоронців. До Головного управління поліції у Львівській області прийшло декілька десятків активістів. Про це повідомляє Варта1.

“Учасники акції принесли під двері Головного управління Національної поліції труну та вінки.

Активісти палять фаєри, вимагають відставки Василя Віконського і вирушають колоною до прокуратури.

У анонсі активісти обіцяли пройти похоронною процесією по площі Ген. Григоренка, 3. Символічний похорон, за ствердженням активістів має означати прощання громади Львівщини з довірою та репутацією правоохоронних органів, які очільник поліції Василь Віконський своїми діями «вбив».

Театралізована акція протесту з траурними заходами розпочнуться під стінами ГУ Нацполіції у Львівській області, після чого процесія вирушить до Прокуратури Львівщини, через ЛМР та ЛОДА, а на завершення учасники акції передадуть «повітряне звернення» до Президента України.”, – йдеться у повідомленні  Варта1.

Next Post

У Ремезівцях добудували медичний заклад, ще хочуть зробити спортивний майданчик (відео)

У селі Ремезівці Золочівського району завершено будівництво медичного закладу з назвою “Доступна медицина”. Окрім цього, хочуть побудувати у селі сучасний спортивний майданчик. Детально про це дивіться у сюжеті з коментарями голови Ремезівцівської сільської ради Василя Гевка та депутатів обласної ради Зеновія Шептицького і Петра Жукровського. Поділіться цим у соцмережах: