У Львові батьки під час похорону не впізнали загиблого воїна (відео)

У Львові у п’ятницю, 8 березня, виник скандал під час похорону воїна ООС Богдана Слободи: коли відкрили труну, у ній нібито виявилося тіло невідомого батькам чоловіка. Про це з місця події повідомляє кореспондент ІА Вголос.

Зазначається, що під час похорону жителя Львівської області Богдана Слободи у Гарнізонному храмі Львова, батьки заявили, що у труні — не їхній син.

Священик продовжив відправу, після якої тіло захисника України повезли у морг.

За словами родичів загиблого, на похоронному хресті вказане прізвище та ім’я Богдана, проте не правильні дані по батькові. А у труні лежить невідомий їм солдат.
Раніше повідомлялось, що у зоні ООС загинув 21-річний Богдан Слобода з Новояворівська Львівської області.

Настоятель Гарнізонного храму м. Львова отець Степан Сус каже, що за його пам’яті було два випадки, коли батьки не впізнавали своїх дітей. Наразі усе встановлюватимуть судмедексперти.

На 15:30 год. у львівському морзі мати й батько підтвердили, що це таки їхній син – Богдан Слобода. Так, за даними координатора ГО “Варта1” Ігоря Зінкевича, передають хлопці, які перебували в морзі разом з рідними загиблого.
Відтак, рідні забирають тіло 21-річного Воїна, що загинув від поранень на Сході України, та везуть його в Новояворівськ.

Також Вголос повідомляє, що судмедексперти підтвердили, що загиблий – це Слобода Богдан і відібрали матеріал для експертизи ДНК. Зараз похоронних кортеж рухається в сторону Яворівського району.

Джерело: Вголос та Варта1.

Залишити відповідь

Next Post

Ми запитали: чи святкуєте ви 8 березня?

Часто відзначення свята “8 березня” викликає дискусії. Тому на вулицях Золочева ми запитали у людей про те, чи святкують вони 8 березня і скільки тратять на це свято грошей. Що ми дізналися дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах:
8 березня