У Києві презентували сукню з орхідей вартістю у 100 тис. євро

Довжина плаття сягає 12 метрів і зроблене воно зі справжніх орхідей.
“Створене квіткове плаття з 2 тисяч орхідей. Це орхідеї сорту “ванда”. Дуже дорогі. Довжина плаття 11,92”, – розповіла організатор проекту “Flower Show” Світлана Бібікова.

Вартість однієї квітки майже 700 гривень. Сама ж сукня коштує понад 100 тисяч євро. Чудова ідея зробити 12-метрову сукню з квітів прийшла в голову відомому російському дизайнеру Араїку Галстяну.

“Дуже довго я мріяв я створити плаття не тільки найдовше в світі і найдорожче. Протягом року в нас тривав проект. Ми дуже довго шукали виробника, який зможе про спонсорувати. Це дуже великі затрати. І ось вийшло дуже цікаве плаття з орхідей. Плаття може “прожити” 24 години”, – каже дизайнер Араїк Галстян.

Витвір мистецтва флористики внесли у Книгу рекордів України як найдовшу сукню з квітів в Україні.

Окрім рекордної сукні з квітів, на вечірці показали свої роботи латвійські, польські та вітчизняні флористи. Наступна виставка квітів відбудеться в Києві у грудні.

За матеріалами: 24 канал

 

Залишити відповідь

Next Post

Від теоретичних знань до практичних навичок!

Днями завершується стажування у Навчальному центрі майбутніх офіцерів – курсантів Академії внутрішніх військ МВС України. Це стажування їм запам’ятається на все життя. Саме тут вони мали змогу застосувати на практиці всі свої знання та навики, здобуті в Академії, отримали практичний досвід, перейняли досвід у офіцерів, отримали первинні практичні навички управління […]