У Києві в багатоповерхівці стався вибух (відео)

У Києві в багатоповерхівці стався вибух
У Києві в багатоповерхівці стався вибух

Головне управління ДСНС України у м.Києві повідомляє:

“Оперативна інформація (станом на 14:00 год) ⤵️
21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без послідуючого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування четвертого, п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів.

Станом на 14:00 знайдена 1 загибла особа.

Евакуйовано 21 особу. Деблоковано 3 особи.

На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, мобільна оперативна група ДСНС та співробітники Національної поліції.

Працюють 6 психологів ГУ ДСНС України у м. Києві, які надають екстрену психологічну допомогу евакуйованим мешканцям будинку.

З місця події вивезено близько 60 т будівельних конструкцій.

Всього для проведення робіт залучено 457 осіб та 67 од. техніки, з них від ДСНС 160 осіб та 28 од. техніки у тому числі 3 кінологічні розрахунки.”

За даними ДСНС, станом на 23:00 21 червня на місці надзвичайної ситуації знайдено 3 загиблі особи. Евакуйовано 23 особи. Деблоковано 3 людей.

Next Post

Орест Кавецький вітає з Днем медичного працівника

❗️ Бути медичним працівником – це не тільки професія, а й покликання, дане Богом! ❗️ Кожен із них, невтомною працею та професіоналізмом турбується про кожного із нас.. ❗️ В цей нелегкий для світу час, ми особливо переоцінюємо сутність медика, того, хто жертвує своїм життям заради збереження життя іншим! ❤️ Хочеться […]