У Красненській громаді провели ремонт на ділянках автодороги (відео)

Красне
Красне

Сьогодні завершено поточний ремонт автомобільної дороги на ділянці по вул.Симоненка в смт.Красне та по вул. Івана Франка у с. Острів. Про це повідомляє Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

“Можливістю відновлення дорожнього покриття на даних відрізках дороги С14020 Новосілки-Красне, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області, є здійснення цього на умовах співфінансування: 1 млн.500 тис. грн. – виділено з обласного бюджету та 1 млн. грн. – із селищного бюджету громади.
За словами селищного голови Романа Фурди, ні для кого не секрет, що для того, щоб привести автомобільні шляхи до ідеального стану, потрібні величезні кошти. Зважаючи, що в країні триває війна, крок за кроком, проводяться ремонт дорожнього покриття. Добре, що в цей нелегкий час по мірі можливості фінансового допомагає область, попри те, що левову частку коштів нині спрямовується на оборону держави.
Дякуємо за співпрацю голові Львівської ОДА Максим Козицький, директору Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА Оресту Шуліковському, шляховикам, членам виконкому, депутатам Красненської селищної ради та платникам податків!
Все буде Україна!”, – йдеться у повідомленні Красненської селищної територіальної громади Золочівського району.

Next Post

Вітання для Ігоря Курила

Хрещеного тата Ігоря Курила з 35-річчям вітає похресниця Софійка та куми.Хрещений, зичу щастя, кохання і тепла,Щоб доля Вам всміхаласьІ щедрою була,Щоб на роботі й вдомаЧудово все було,В житті усе поганеДалеко відійшло,Щоб всі були здоровіІ ви і вся сім’я,Вітаю я сердечноІз днем народження!Хай Вас Бог благословляєМногая літ Вам посилає. Поділіться цим […]
Вітання