У КИЄВІ ПОМЕР ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИК ВОРОБЙОВ, ЯКИЙ ВІДМОВИВСЯ ВИВОДИТИ АРМІЮ ПРОТИ МАЙДАНУ

11 лютого, у Києві помер генерал-полковник Воробйов Геннадій Петрович. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник президента Юрій Бірюков, пише ТСН.

Зазначається, що Воробйов помер у власному кабінеті ректора Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

“Сьогодні він провів нараду. Повернувся до кабінету. У свій робочий кабінет – ректора Університету оборони України. І помер. Серце.”, – зазначив Бірюков.

Своєю чергою, у коментарях до запису радник президента підтвердив, що Геннадій Воробйов був тим, хто відмовився виводити армію проти Майдану.

Зауважимо, що Воробйов Геннадій Петрович від18 листопада 2009 року по 17 січня 2014 року був командувачем Сухопутних військ ЗСУ, від 16 лютого 2014 року – перший заступник начальника генерального штабу ЗС України, а з травня 2016 — в. о. начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Нагадаємо, 1 лютого у Києві на Майдані Незалежності провели в останню путь українських військових, які загинули в Авдіївській промзоні на Донеччині.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь