У Києві через вирубку лісу сталася сутичка зі стріляниною

Data?1499576136
 У селищі Дніпровська водна станція (Водогін) Оболонського району сталася сутичка між місцевими жителями та особами, які вирубували ліс поблизу житлових будинків. Про це повідомляє Громадське.

За словами місцевих, вирубку лісу почали представники організації «Відродження Водогону», які планують забудову ділянки. Один з її представників відкрив вогонь гумовими кулями по місцевих.

У свою чергу, один з місцевих сів за кермо вантажівки, намагаючись «завадити вирубці лісу» та збив кілька автівок. На них, за словами місцевих, приїхали особи, що вирубували ліс.

Поліцейські зупинили вантажівку, відкривши по ній вогонь. В автівці розбите лобове скло, сліди від куль на капоті.

Поранених немає. Наразі затримані місцевий житель, що керував вантажівкою та представник «Відродження Водогону». Особи, які вирубували ліс, втекли з місця події.

«Ми прокинулися опів на 4 ранку, тут вже валили дерева – просто на будинок і дорогу. Під’їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти», – розповідає місцевий житель Сергій.

«Ця історія триває ще з 2013-го. Якщо це законно, то чому тоді в такий спосіб — на світанку, ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито треба побудувати якийсь парк, але ми проти – навіщо він нам, коли тут є ліс?», – каже місцева жителька Марина.

 

В коментарі Громадському голова організації «Відродження Водогону» Марко Глухончук заявив:

«ГО «Відродження Водогону» не має стосунку до вирубки дерев. Цим займався інший замовник – приватна особа, такий є Федорчук. Він сам по собі».

Він заявив, що організація має всі необхідні документи, які дозволяють здійснювати будівництво.

14 серпня, 2016 року біля Адміністрації президента відбувалася акція проти незаконної забудови під Києвом, яка продовжилася в селищі Водогін.

Нагадаємо також, у Києві журналістці та активістці руху «Захисти ліс» Валентині Аксьоновій вдруге за останні місяці спалили машину.
Джерело: Громадське.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Павла Годлевського

Павла Годлевського з Днем народження щиро вітають дружина Оксана, син Андрій з дружиною Іриною та внук Матвійко! До привітань приєднуються Ірина з сім’єю, батьки, теща, свати, а також друзі! Бажаємо добра і довголіття, У кожній справі хай щастить. У злагоді і радості прожить. Хай доля буде – як волошка у […]