У Кабінеті міністрів створили управління, що моніторитиме зміст соціальних мереж

У Кабінеті міністрів створили управління з інформаційної безпеки, яке моніторитиме зміст соціальних мереж.

Інтерес до неофіційного інтернет-спілкування українців урядовці називають відповіддю на вимоги часу, повідомляє ТСН Адже в Україні справжній бум популярності інтернет-ресурсів. Водночас, у секретаріаті Кабміну запевнили, що виявляти незадоволених, зокрема, серед журналістів, таким чином не будуть. Та це, кажуть, і неможливо. Бо у соцмережах мільйони користувачів. А у новоствореному урядовому управлінні лише 13 співробітників.

“Будуть дивитися не за тим, що відбувається в соціальній мережі з точки зору рецензування, ні, звичайно. Мова йде про інтерес до соціальної мережі як до того нововведення, з яким суспільство живе”, – запевнив заступник керівника секретаріату Кабміну Юрій Авксентьєв.

Джерело: ZAXID.NET

Читайте також:

Інтернет: дім чи в’язниця?

90% української молоді не знає життя без Інтернету

Інтернет для спілкування?

Залишити відповідь

Next Post

На Олімпіаді-2012 Львів записали, як регіон Росії

На офіційному сайті Олімпіади-2012 в Лондоні Україну позначили “регіон Україна”, а Львів – як один із російських регіонів. Так, в біографії російської гімнастки Кароліни Севастьянова в графі місця народження вказано “Ukraine region”, – передає Цензор.НЕТ. Крім того, в інформації про волейболіста Тараса Хтея також вказано: Lvоv Region (RUS). Нагадаємо, літні […]