У гості до шефів

Днями до Навчального центру МВС України завітали на екскурсію школярі підшефних шкіл міста Золочева та вихованці дитячого будинку «Рідний дім». 

Діти прийшли з великою радістю та захопленням, адже попереду їх чекало багато цікавого. Відвідавши казарму де проживають військовослужбовці, школярі ознайомились із розкладом занять, повсякденною діяльністю та побутом солдат. Справжнє здивування викликали чистота та комфорт, що панує навколо. Учні з захопленням спостерігали наскільки зручно все розташовано.

У казармі вони також ознайомились з куточком героя – старшого лейтенанта Ігоря Киналя, який загинув у місті Мітровіца (Косово) під час проведення спецоперації і був навічно зарахований до списку 6 навчальної роти 2 навчального батальйону.

Не омайнули уваги  і капличку, стадіон, спортивний зал та басейн, ознайомились з будовою автомобілів на пункті технічного обслуговування.

Особливо їм сподобалась розповідь начальника служби озброєння, старшого лейтенанта Руслана Левчука, який ознайомив їх з навчальною зброєю, розказав тактико-технічні характеристики та застосування зброї на службі.

А на розпліднику Навчального центру діти мали змогу побачити виступ собак, які показали свою майстерність з загального курсу дресирування та затриманні злочинця при втечі.

Наприкінці екскурсії «шефи» пригостили дітей солдатською кашею. Обід та обслуговування у їдальні справило неабияке враження на дітей. З посмішкою на устах вони весело обідали ділячись враженнями між собою.

Школярі отримали багато нової та цікавої інформації, та масу емоцій під впливом яких відправились додому.

Cтарший лейтенант Дмитро Жмовка

фото автора

Залишити відповідь

Next Post

У двох мешканок Золочева викрадено сумочки в одному з барів міста

В Золочівський РВ звернулись дві місцеві мешканки, які повідомили, що в одному з барів Золочева невідомий викрав їхні особисті речі. Правоохоронці встановили, що 45-річний непрацюючий поцупив дві сумочки, дві куртки та гроші у сумі 350 гривень. Триває перевірка. Про це  повідомили у  ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області.   Поділіться […]