У Глинянах та Поморянах відкрили і освятили дитячі майданчики (відео)

batenkoУ Глинянах при дитячому садочку урочисто відкрили та освятили дитячий майданчик.
На ігровому майданчику встановили не тільки каруселі й турніки, в садочку облаштували територію, запрацювала також сучасна котельна на дровах.
Відкриття дитячого майданчика розпочалося з молитви та освячення, яке провели місцеві парохи УГКЦ та УАПЦ. Також на відкритті виступили міський голова міста Глиняни Ігор Шульга, головний лікар Глинянської міської лікарні Юрій Капітанець, директор місцевої загальноосвітньої школи Мирон Пелих та завідувач ДНЗ Галина Світлик.

“Не дивлячись на тривожний час, наша команда принципово не відмовляється від підтримки соціально-значущих об’єктів у містечках та селах, тим більше, коли йдеться про дозвілля і здоров’я дітей. Це вже не перший дитячий майданчик на Золочівщині до встановлення якого ми долучилися. Раніше вони з’явилися у Сновичах, Скваряві та Золочеві!- розповів “Золочів.нет” депутат обласної ради Тарас Батенко.

Окрім цього, справжнім святом для малечі та їх батьків стало відкриття та освячення дитячого ігрового майданчика у містечку Поморяни.
“Щиро віримо, що цей майданчик принесе нашим дітям багато радості, сміху, стане куточком розваг, відпочинку та розвитку малечі.” – говорить Тарас Батенко.


Залишити відповідь