У Глинянах так спалювали траву, що спалили дерев’яний паркан

Горе-палії продовжують свою лиху справу. Зокрема, у Глинянах господарі так спалювали траву, що спалили дерев’яний паркан. Про це повідомив у Фейсбук міський голова Глинян Ігор Шульга.

“І ще один допис … шановні жителі !!!!!!!! Спалювати суху траву ЗАБОРОНЕНО.Вчора пожежна виїздила на гасіння сухої трави в районі сільгоспхімії. Скажіть будь-ласка кому це потрібно. Я бачив, як втікали куріпки, а гнізда їх, а інша живність. А сьогодні господарі на вулиці Полуботка так спалювали траву, що спалили дерев’яний паркан”, – пише ігор Шульга.

У селі Скварява, Золочівського району на новому цвинтарі горе-палії запалили траву, замість того, щоб покосити. Як наслідок, згоріла трава та обгоріли дерев’яні надгробки.

До слова, Уряд 8 квітня підтримав проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків». Очікуємо збільшення штрафів для горе-паліїв.

Next Post

Мережа магазинів Apple market Y&N: приємні ціни та знижки

Мережа магазинів Apple market Y&N, не зважаючи на складну ситуацію, любить своїх клієнтів і пам’ятає про Вас. Ми працюємо онлайн! Приємні ціни та знижки на весь асортимент аксесуарів! Ремонти будь-якої складності. Бережіть себе та будьте здорові! +380 (97) 185 75 12 – Юра +380 (67) 134 19 35 – Назар […]