У Харкові “любителі” Медведчука та Партії регіонів мітингують проти Євромайдану

У Харкові розпочався кількатисячний мітинг проти Євромайдану.

Люди з державними прапорами, символікою Партії регіонів, а також плакатами, що критикують Євромайдан, стоять вздовж центральної вулиці Харкова − Сумської.

На запитання кореспондентаРадіо Свобода “Чому ви стоїте тут в робочий день?”, співробітники, наприклад, заводу “Турбоатом” сказали, що в них сьогодні вихідний, бо вони “працювали на стабільність держави з перших днів січня, у святкові будні”.

На мітингу також присутні колективи й інших харківських заводів.

На площі Свободи збираються на свій мітинг проросійські громадські організації − “Союз граждан Украины”,  “Трудова Харківщина”,“Український вибір” та інші. Вони заявили, що щойно дізнаються, де збиратиметься Форум Євромайданів, попрямують туди, аби висловити свою протестну думку щодо проведення заходу.У Харкові в суботу має розпочатися Перший всеукраїнський форум Євромайданів, який триватиме два дні. Журналістам і досі невідомо, де відбуватимуться пленарні засідання Форуму: організатори не розголошують цю інформацію, побоюючись провокацій.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Як будуть віншувати золочівські діти на Старий Новий рік (відео)

14 січня християни святкують свято Василія Великого, також у ніч з 13 на 14 січня люди проводжають Старий рік. У цю ніч хлопці та мужчини ходять сіяти та віншувати своїх рідних, близьких та друзів. Інформаційний портал «Золочів.нет» вирішив дізнатись, які віншування знають наші золочівські діти. Детальніше дивіться відео: Поділіться цим […]