У дитини висока температура? Комаровський знає, що робити

У наш час люди досить часто відмовляються йти до лікаря, навіть якщо погано себе почувають.
На жаль, такі рішення часто призводять до негативних наслідків, особливо якщо ситуація стосується дітей. Всі новини сьогодні просто переповнені порадами з цього приводу. Але якщо вже і довіряти Інтернету, то хіба що з рекомендаціями справжнього лікаря.

А може, це бактерії?

Відомий український доктор Євген Комаровський звернув увагу на часті скарги своїх читачів на високу, нічим не обґрунтовану температуру у дітей. У будь-якому випадку він радить по можливості звертатися до лікаря, щоб уникнути ускладнень. Оскільки, якщо у дитини, крім температури, інших симптомів немає, дуже важко самому знайти вихід із ситуації.
Варто враховувати, що будь-яка бактеріальна інфекція не може супроводжуватися тільки температурою. Як мінімум, повинні бути й інші ознаки, наприклад, біль в горлі або вухах, закладеність носа, кашель і так далі. Це стосується таких хвороб, як отит, ангіна, запалення легенів і так далі. Якщо ж ніяких симптомів немає, ці хвороби можна сміливо виключити.

Як лікувати вірусну інфекцію?

Температура є більш характерною ознакою для вірусних захворювань. Тому, і боротися з нею треба відповідно. Доктор Комаровський розповів, як збити температуру. По-перше, потрібно застосувати кілька стандартних прийомів. При будь-якій вірусній інфекції людині необхідно багато пити, бути тепло одягненим, регулярно провітрювати приміщення і приймати жарознижуючі препарати.

А ви правильно вимірюєте температуру?

Потрібно постійно контролювати температуру хворого. Залежно від цього можна робити висновок про його стан. Але правильно вимірювати температуру теж потрібно вміти. Комаровський радить такий план дій:
1. Притиснути руку до тулуба і пробути в такому стані близько п’яти хвилин;
2. Протерти шкіру під рукою;
3. Акуратно покласти градусник під пахву і протримати приблизно п’ять хвилин;
4. Ні в якому разі не переривати процес вимірювання, інакше результати можуть виявитися неправильними.
Якщо ж ваші дії не дають ніякого ефекту, варто припустити, що інфекція в організмі має локальний характер. Таким чином, запальний процес може бути в будь-якій частині тіла. У таких випадках необхідні антибіотики. Приймати такі препарати без призначення лікаря досить небезпечно. Тому все-таки варто звернутися до фахівців.

Залишити відповідь

Next Post

Дізнатися вартість кожного «крутого» номерного знаку можна онлайн

На сайті Головного сервісного центру МВС запрацював сервіс, за допомогою якого можна легко перевірити вартість номерного знаку з бажаною комбінацією цифр: http://hsc.gov.ua/vartist-nomeriv/ . Нагадаємо, що відсьогодні набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 663, відповідно до якої розширяється перелік платних номерних знаків, доступних для замовлення […]