У ДСНС назвали попередню причину пожежі в столичному костелі Святого Миколая

Попередня причина пожежі в столичному костелі Святого Миколая – коротке замикання в органі. Про це інформують у ДСНС України.

Про це сьогодні повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час огляду наслідків пожежі в костелі, яка сталася вчора, 3 вересня, пізно ввечері.

«Вогнеборці прибули на місце події вже через 6 хвилин після надходження повідомлення про пожежу на спецлінію 101. Якби їх реакція була більш тривалою, очевидно, були б більші наслідки пожежі», – додав він.

Денис Монастирський розповів, що наразі на місці події працюють рятувальники ДСНС, які ліквідовували пожежу, та представники Нацполіції, які проводять розслідування, а також працівники костелу.

Next Post

Світлої пам'яті Агафії Шептицької

З сумом повідомляємо, що відійшла у вічність Шептицька Агафія Олексіївна. Працівники Шпиколоського ЗЗСО І-ІІІ ст. висловлюють щирі співчуття вчителю трудового навчання Муцу Богдану Дмитровичу з приводу смерті тещі Шептицької Агафії Олексіївни. Ми поділяємо скорботу рідних і близьких, звертаємо до них слова підтримки і розради. Нехай Господь благословить душу покійної. Молимося […]
Свічка