У Донецьк прибувають російські військові, які маскуються під місцевих – Тимчук

zelenuj cholovikУ Петровський район Донецька прибувають військові російської армії, переодягнені під місцевих, у форму з нашивками “ДНР”.

Такі дані групи “Інформаційний спротив” повідомляє Дмитро Тимчук у Facebook уранці 4 листопада.

“У Петровський район Донецька прибувають підрозділи армії РФ, переодягнені у форму місцевого “ополчення” з нашивками “ДНР”, – пише він.

“Протягом останньої доби прибуло близько 15 критих вантажівок із озброєнням і боєприпасами і до 100 осіб особового складу”, – стверджує Тимчук.За його даними, “місцевим бойовикам передано наказ російського командування за жодних умов не вступати у контакт із військовослужбовцями РФ, які прибувають”.

“Одночасно російським військовим, які перебувають на Донбасі, доведено наказ про заборону розголошення “інформації про переміщення військових підрозділів”. Заборонено називати номери частин, їх назви, склад, постійне місце дислокації, типи й види військової техніки, яка є на озброєнні”, – заявляє Тимчук.

“Також російським військовослужбовцем запропоновано вступати в контакти з місцевими бойовиками й жителями винятково у випадку крайньої необхідності”, – пише він.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

За два місяці перемир'я на Донбасі загинуло понад 100 українських військових

Бойовики і російські війська не припинили обстріли сил АТО, не відійшли від лінії розмежування і продовжують проводити наступальні операції. Інформує «Дзеркало тижня. Україна». З початку оголошення режиму припинення вогню зоні АТО на сході України загинули більше 100 українських військовослужбовців, близько 600 отримали поранення, повідомив речник МЗС України Євген Перебийніс. “Незважаючи […]