У «Дії» відображатимуться медичні дані. Можна буде обрати сімейного лікаря

Кабінет Міністрів України ухвалив важливу постанову, яка значно спрощує доступ громадян до медичних послуг. Відтепер через мобільний застосунок «Дія» можна буде зареєструвати себе як пацієнта в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ), а також обрати сімейного лікаря, подати чи розірвати декларацію.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, нововведення дозволить громадянам змінювати свої дані в ЕСОЗ, такі як номер телефону чи місце проживання, не виходячи з дому.

“Зараз для цього треба їхати в поліклініку або звертатися до Національної служби здоров’я, а скоро — кілька кліків у «Дії», засвідчили «Дія.Підписом» — і все готово”, — наголосив Федоров.

На першому етапі запуску сервісу українці зможуть переглядати раніше подані декларації. Над цим нововведенням також працюють Міністерство охорони здоров’я та Національна служба здоров’я України (НСЗУ). У майбутньому планується розширювати функціонал сервісу, щоб зробити його ще більш зручним та функціональним для користувачів.

Ця постанова є черговим кроком у напрямку цифровізації державних послуг, що робить їх більш доступними та ефективними для громадян України.

Next Post

У Дніпрі російська ракета влучила у житловий будинок (відео)

Дніпро. Черговий російський удар по багатоповерхівці. Вкотре постраждало мирне населення, повідомляє ДСНС України. “Станом на 19:45 відомо про одного загиблого та пʼятьох поранених. На жаль, жертв може бути більше. Рятувальники розбирають завали. У квартирах заблоковані люди. Одного чоловіка надзвичайники врятували з автомобіля – потерпілого засипало частинами понівеченого будинку. Всі профільні […]