У чому основні особливості фурнітури Зігенія (Siegenia)?

У чому основні особливості фурнітури Зігенія (Siegenia)?

Сьогодні практично в кожному будинку або квартирі встановлені пластикові вікна – це пояснюється їх відносною доступністю і відмінними експлуатаційними якостями. Щодо зручності і надійності користування – це переважно залежить від правильного вибору виробником вікон і дверей фурнітури.
Гарантувати якість, довговічність і зручність використання може фурнітура Зігенія – еталон німецької якості. Які переваги та особливості має продукція цього виробника – про це буде далі.

Трохи історії

Відомий на сьогоднішній день бренд Siegenia (Німеччина) почав свою роботу ще в 1914-му році. Спочатку виробник і займався виробництвом віконної фурнітури. Пізніше відбулося злиття з іншою фірмою Aubi. Злиття відбувалося протягом декількох років, поступово розширюючи і удосконалюючи номенклатуру продукції.
Навіть в період кризи виробничі потужності не перенесли основне виробництво за територію Німеччини. Поступово в асортименті продукції з’явилася різноманітна фурнітура та деталі вентиляційних систем. Також команда інженерів бренду активно впроваджує оригінальні технології.

Про розробки та новинки

Свого часу фурнітура для віконних і дверних конструкцій не відрізнялася особливою надійністю або різноманітністю. Зараз завдяки розробкам компанії Зігенія ми активно і досить успішно користуємося наступним:

  • Блокіратором випадкового відкриття;
  • Механізмом мікропровітрювання (багатоступеневого типу);
  • Ексцентриком особливої ​​конструкції (механізм для зміни режимів);
  • Роликовим мікроліфтом, який захищає стулку від провисання при відкочуванні;
  • Механізмом для щілинного мікропровітрювання.

Ці та багато інших інноваційних технологій активно використовуються не тільки цим виробником, а й іншими відомими брендами. Компанія Віконда також високо оцінила внесок в розвиток віконно-дверних технологій.

Переваги фурнітури Siegenia

Можна довго говорити, що «німецька якість – це окремий бренд», проте в істинності подібного можна швидко переконатися. Приклад продукції від Зігенія буде дуже доречним.

Щодо конкретних переваг фурнітури можна відзначити наступне:

1. Універсальність конструкції елементів фурнітури. Вироби з окремих серій продукції відмінно підходять для комплектації правих чи лівих стулок;
2. Продуманість функціоналу для забезпечення максимального комфорту користування;
3. Відмінні показники міцності – це стосується не тільки особливостей складання, а й підбору матеріалу для виробів (переважно використовується швейцарська сталь);
4. Стійкість до різних навантажень – частого використання, вологи, перепадів температури та інше;
5. Естетичність дизайну – це також величезна перевага.
Ці якості не просто перерахування плюсів фурнітури конкретного виробника, а підтверджені численними дослідження факти. Професіонали і цінителі комфорту вибирають фурнітуру від Siegenia.

Next Post

Пластикові вікна в Одесі: профіль VEKA

Вікна VEKA – відмінний варіант для будь-якого приміщення. Вони практичні, зручні у використанні, функціональні, довговічні, відрізняються прекрасним дизайном, високими протизламними властивостями, не накопичують пил. Купити пластикові вікна в Одесі з відмінною фурнітурою можна за вигідною ціною. Ознайомившись з видами вікон, способами їх відкривання, типами склопакетів, вивчивши технічні характеристики профілю VEKA, […]