У Червоненському ВПУ відбувся вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні (відео)

Chervone19 лютого 2015 року в актовій залі Червоненського ВПУ, яка була освічена поминальними лампадками, відбувся вечір вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учням та працівникам було зачитано указ Президента України Петра Порошенка, про вшанування щорічно в Україні Дня Героїв Небесної сотні – 20 лютого. У виступі заступника директора Купин Марії Василівни прозвучали прізвища працівників та учнів, які були учасниками Революції Гідності та воюють сьогодні на Сході України, захищаючи ідеали демократії, відстоюють права і свободу українських громадян, європейське майбутнє України.

Про наших земляків, а саме жителів Львівської області, які загинули в Києві протягом 18-20 лютого 2014 року розповіла присутнім Ірина Богданівна Кугай.

Хвилина мовчання пройшла під супровід Гімну Небесної Сотні – пісні «Плине Кача»

Учні та працівники з сумом в очах подивились фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила».

Дружньою ходою, за ініціативи Віталія Мироновича Гулая, з символікою України, учасники вечора пам’яті пройшли до пам’ятника Героям Небесної Сотні, який споруджено в центрі села Червоне. Тут запалили свічки, послухали виступ Віталія Гулая – учасника Майдану та заспівали Гімн України.


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві на Віче вшанували пам'ять Небесної сотні (відео)

20 лютого 2015 року у Золочеві відбулося велелюдне Віче на якому вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та Героїв АТО. Священники відслужили Екуменічну панахиду. Перед громадою виступали активісти Золочівського Майдану, учасники Майдану у Києві, свідки кривавих подій та громадські діячі, політики, волонтери… Усі пригадували ті часи, коли патріоти вийшли на Майдани […]