У Буську відкриють місцевий центр  з надання безоплатної вторинної правової допомоги

30.07.2015 о 12:00 год відбудеться відкриття Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Буськ, вул. Петрушевича, 8 (приміщення Буського управління статистики, 1 поверх).

Керівник ЦЕНТРУ- Скочко Іван Ярославович, – запрошує всіх бажаючих відвідати Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Юрисдикція Центру поширююється на такі райони: Бродівський, Буський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Радехівський).
Адреса: м. Буськ, вул. Петрушевича, 8.

Нагадуємо, що з 01 липня 2015 року розпочинається процес надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях відповідно на підставі закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу».

Таку допомогу зможуть отримати малозабезпечені особи, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, ветерани війни (в тому числі учасники АТО зі статусом учасника бойових дій)», повний перелік: (Стаття 14 закону України «Про безоплатну правову допомогу»), в новоутворених місцевих Центрах, за місцем проживання.

Правова допомога буде надаватись шістьмома новоутвореними місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, серед яких і Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Золочівське районне управління юстиції

Залишити відповідь

Next Post

Потрібен на роботу майстер манікюру

Запрошуємо на роботу майстра манікюру. Чекаємо на добру і позитивну дівчинку! Контактний тел.: 0677987787 Поділіться цим у соцмережах: