У Буську відбувся захід з нагоди Дня Героїв (відео)

Буськ
Буськ

23 травня на площі Ринок у Буську відбувся захід з нагоди відзначення Дня Героїв.
Серед його учасників були: Буський міський голова Ростислав Сліпець, родини загиблих захисників України, пластуни, військові, представники старостинських округів громади на чолі зі старостами, учні загальноосвітніх закладів міста, містяни.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України.
Хвилиною мовчання та спільною молитвою за участю настоятеля місцевого храму Св.Ап. Петра і Павла, отця-декана Петра Салабая усі присутні вшанували українських героїв, які поклали своє життя в боротьбі за Українську державу, її волю та незалежність.
Квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні поклали юні нащадки героїв – діти.
Звертаючись до родин загиблих воїнів, Буський міський голова Ростислав Сліпець подякував батькам, дружинам, братам та сестрам за їх дітей, чоловіків, братів, які зі зброєю в руках у найскладніший для країни час мужньо та жертовно стали на її захист.
Надалі перед учасниками заходу виступили з патріотичними піснями, музичними композиціями про Україну, наше воїнство, матерів окремі виконавці, вокальні та інструментальні колективи Бущини.
На завершення прозвучав церковний гімн України «Боже, великий, єдиний…».
Вела захід директор міського Народного дому Любов Огороднік.
Велика подяка за підготовку акції по відзначенню Дня Героїв Буському міському комунальному підприємству, працівникам культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.
Особлива подяка нашим незламним, жертовним і мужнім захисникам, завдяки яким ми можемо жити.
Слава українським Героям і Слава Україні!
Відео: Любов Ціхоцька Огороднік

Next Post

Вітання для Білої Галини Ярославівни

Учні та батьки Зозулівської ЗЗСО І-ІІІ ст. вітають найкращу вчительку Білу Галину Ярославівну. Найкращу вчительку вітаємо, Наснаги, радості бажаємо, Терпіння мати до дітей І тисячу нових ідей. Ми щиро дякуємо Вам, Легких для Вас шкільних програм, Колеги щоби поважали, Підтримку у батьках Ви мали. Уклін же Вам за всі знання. […]
Вітання