У Буську пройшов благодійний захід на підтримку Збройних Сил України (відео)

17 березня, у Буському міському Народному домі пройшов благодійний захід «Незламні» на підтримку Збройних Сил України за участі кращих виконавців і художніх колективів Буської громади.

Під час заходу зібрано на потреби військових 78 тис. 375 гривень. Буський міський голова Ростислав Сліпець розповів, що зібрані кошти буде використано на придбання дронів та інших необхідних засобів для ведення бою.

Директора Буського міського Народного дому Любов Огороднік повідомила, що у благодійній акції взяли участь усі старостинські округи. Було представлено 27 художніх номерів, що показали художню самодіяльність громади.

Next Post

У селищі Красне відбудеться Огляд-конкурс читців під назвою "Світ української поезії"

У селищі Красне відбудеться Огляд-конкурс читців під назвою “Світ української поезії”21 березня, четвер, 13:00. Приміщення КЗ “ЦКіД” (селище Красне, вул. І. Франка 24).Огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів Народних домів-філій КЗ “ЦКіД” та бібліотек-філій “Публічна опорна бібліотека ім. І. Тиктора”, присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка, І.Франка, Л.Українки, а також поезія сучасної поетеси […]
Красне