У Буську повідомили про підозру лікарці через загибель плоду у вагітної пацієнтки

У Буську слідчі повідомили про підозру лікарці, недбалість якої могла спричинити загибель плоду у вагітної пацієнтки.

За неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, 49-річній лікарці, акушеру-гінекологу, загрожує покарання – позбавлення волі на строк до двох років. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівщини.

“Слідчі Буського відділення поліції за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури Львівської області викрили лікарку, неналежне ставлення якої до виконання своїх професійних обов’язків могло спричинити загибель плоду у вагітної жінки.
Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, у вересні 2018 року до районної лікарні поступила 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну лікарку, акушер-гінеколога, мешканку Буська.
Достовірно знаючи, що у пацієнтки є переношена вагітність, лікарка не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи.
Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – позбавлення волі на строк до двох років”, – йдеться  у повідомленні поліції.

Досудове розслідування триває.

Next Post

Вітання для Павла та Юлі Голотюк

Святкують одруження Павло та Юля Голотюк. Дорогих молодят вітають сім’я Ігоря Кулеби. Милі наречені, вітаємо від душі з днем вашого весілля. Ми вам хочемо побажати щасливих світанків і романтичних вечорів, радісних днів і пристрасних ночей, вірної любові й доброго блага, вічного розуміння і міцного здоров’я. Ми з днем весілля вас […]