У Буському районі знову впіймали фури із Львівським сміттям

На території Ожидівської сільської ради неподалік села Баймаки в урочищі “стрільбище” оперативна група контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області зафіксувала факт за’їзду вантажівки, що намагалася незаконно вивантажити сміття. Про це інформує Буське радіо.

“Інформація про те, що відбувається, надійшла у Буське відділення поліції близько восьмої вечора. На місце події одразу скерували чергову групу реагування. Сюди ж прибули представники районної влади: голова Буської РДА Петро Мороз, перший заступник голови Олег Ільків, керівник сектору надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Генадій Булавенко, очільниця сільради Ожидова Олександра Шах, керівник відділу з питань захисту прав споживачів Буської районної ради Василь Кашуба, журналісти Буського радіо та районного часопису “Воля Народу”.

Під час спілкування з водієм було встановлено, що сміття привезли зі Львова , а завантажили його на фірмі «AVE-Львів», але жодних документів предявлено не було. Водій повідомив, що усі дозвільні документи забув в офісі фірми завантажувача і вже зателефонував керівництву, щоб необхідні папери привезли.
Також при під’їзді до місця події перед залізничним переїздом на узбіччі поліцейські виявили ще одну припарковану вантажівку. Водія у транспортному засобі не виявилося, проте з кузова важковаговика було добре відчутно сморід побутових відходів, а крізь отвори у покрівельному тенті можна було чітко розгледіти завантажене сміття. Як виявилося згодом – ця фура того ж власника, що й перша.

Близько одинадцятої вечора на “джипі” темного кольору приїхав чоловік, який представився власником транспортних засобів. Чоловік зверхньо, зневажливо та на підвищених тонах розмовляв з усіма присутніми, вимагав відпустити фури із сміттям, мовляв, заблукали. На будь-які запитання журналістів різко та в грубій формі “відгаркувався” та навіть погрожував… Згодом стало відомо, що згідно документів фури мали везти сміття до Дніпропетровська, але не чистий на руку перевізник мав намір висипати сміття саме у Буському районі!
Керівник оперативної групи перший заступник начальника Державної екологічної
інспекції у Львівській області Микола Барабаш повідомив журналістам, що вже складено акт державного контролю в якому зафіксовано усі данні, також слідчі поліцейські відібрали пояснення водія.
Після оформлення відповідної документації вищезазначені вантажівки під супроводом поліцейських доправили на штрафмайданчик, де транспорт перебуватиме до з’ясування всіх обставин даної справи.
Як виявилося згодом, сюди вже понад тиждень у ночі привозили та висипали львівське сміття. При огляді території імпровізованого смітника, було зафіксовано безліч “свіжих” куп ТПВ. Найбільше шокувала знахідка ще “теплих” відходів із птахофбрики, жахливий сморід від яких чутно за сотні метрів…
Напевно, це лише одна із десятків тих жахливих знахідок, які львівські перевізники сміття привозять нам до району, але якщо ми всі разом пильнуватимемо свою землю, то ніхто не зможе зашкодити нашій безпеці та безпеці наших дітей! Наголошуємо, в разі виявлення підозрілих вантажівок у вашому населеному пункті – одразу повідомляйте правоохоронців! – інформує Буське радіо.

Джерело: Буське радіо.

Залишити відповідь