У Буському районі похоронять активістку Євромайдану Ольгу Буру

vshanuvannja13 березня, Львівщина попрощається з ще одним Героєм Майдану – 28-річною Ольгою Бурою.

Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, від важких травм, отриманих під час протистояння з силовиками, дівчина померла 10 березня у одній з лікарень Києва.

Тіло дівчини 12 березня привезли на Львівщину. Поховають її в селі Ріпне, де Ольга народилася. Прощання з Ольгою відбудеться у четвер, 13 березня.

Ольга Бура народилась у селі Ріпне Буського району Львівської області. Проживала у селі Журатин разом з мамою. Була двічі одружена, перший чоловік помер, дітей не мала.

Активістка Євромайдану Ольга Бура брала активну участь у акціях протесту в Києві, починаючи з 24 листопада 2013 року.

Загалом, за даними Міністерства охорони здоров’я, з 30 листопада 2013 року по 11 березня 2014 року в Україні загинули чи померли у медзакладах 102 учасники протистоянь у центрі Києва.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Відбулися громадські обговорення про Крим (відео)

13 березня 2013 року у Золочівській міській раді відбулися громадські обговорення.  Громада міста обговорила питання Криму. По завершенні обговорення було прийнято резолюцію. Резолюція Дорогі співвітчизники! Шановні золочів’яни! Весь світ стривожений і обурений агресивними, ворожими діями президента Російської Федерації стосовно України. Росія – держава, яка виступила одним із гарантів незалежності та […]