У Буську після реконструкції відкриють плавальний басейн

12 липня, відбудеться урочисте відкриття басейну Буської ДЮСШ після проведення капітального ремонту.  Реконструкцію проведено за кошти ДФРР, обласного та місцевого бюджетів. Про це інформують у прес-службі ЛОДА.

“Під час капітального ремонту споруди повністю замінили аварійне перекриття басейну, яке складали залізобетонні плити, провели демонтаж частин аварійної кладки конструкцій стін, підсилили фундамент, замінили віконні блоки на металопластикові, здійснили утеплення зовнішніх конструкцій стін басейну, влаштували якісне покриття з керамічної облицювальної плитки у ванні басейну та навколо неї, влаштували нову енергозберігаючу систему опалення.

Роботи проводила підрядна організація ТзОВ «Пласт», кошторисна вартість об’єкту 12 147,284 тис грн.” – йдеться у повідомленні Львівської ОДА.

Залишити відповідь

Next Post

День апостолів Петра і Павла

12 липня християни відзначають  день святих апостолів Петра і Павла. Напередодні завершився Петрівський піст. Святі апостоли Петро і Павло відносяться до числа найбільш видатних людей ранньої історії Церкви. Вони походили з різних станів і стали християнами в різний час за абсолютно різних обставин. Апостол Петро – один з перших і […]