У Буському районі померла поліцейська

20 березня, відбулась панахида та поховання дільничного офіцера поліції Буського відділення поліції старшого лейтенанта поліції Марії Цюпки. Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Поліцейська померла 19 березня внаслідок важкої хвороби. Її поховали на кладовищі у рідному селі Ракобовти Буського району. В останню путь Марію проводили рідні та близькі, а також товариші по службі.

«Від імені усієї великої родини поліції Львівщини я висловлюю глибокий сум з приводу важкої втрати – передчасної смерті нашої колеги. Усі, хто її знав, згадують Марію як життєрадісну та добру людину. Товариші по службі – як справжнього фахівця, Правоохоронця з великої літери, котра не мирилась з несправедливістю і старалась чим могла допомагати людям. Також висловлюю щирі співчуття родині та близьким Марії, особливо її дев’ятирічній донечці Вікторії – ми зробимо усе можливе щоб підтримати сім’ю нашої колеги у важку годину», – зазначив очільник поліції Львівщини Василь Віконський.

Марія Цюпка народилась у 1988 році та віддала більше десяти років службі в органах внутрішніх справ МВС та Національної поліції України. Працювала на посаді дільничного офіцера поліції Буського відділення поліції.

Вічна пам’ять!

Next Post

Пожежа біля села Ясенівці (відео)

20 березня 2020 року у Золочівському районі в чергове горіли поля. Цього разу горе-палії зробили лиху справу біля села Ясенівці. Золочівське УТМР оголошує акцію: повідом про палія за винагороду! Якщо ви бачите, що хтось запалює суху рослинність повідомте по номеру: 0688312290. Нагадаємо, що за спалювання сухої рослинності передбачено штрафи. Поділіться […]