У Буській ЦРЛ встановлено сучасний рентген апарат

У Буській ЦРЛ встановлено сучасний рентген апарат. Про це повідомляє персонал лікарні на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сучасний рентген апарат встановлено! Медичний персонал навчання пройшов! Отже лікарі КНП “Буська ЦРЛ” можуть скеровувати своїх пацієнтів”, – йдеться у повідомленні Буської ЦРЛ.

До слова, за даними сайту Буської ЦРЛ, лікарня розміщена в 5-ти поверховому будинку, який побудовано і здано в експлуатацію на початку 1984 року. Знаходиться в західній краю міста, поблизу автотраси Київ-Львів. Буська ЦРЛ розрахована на 205 ліжок і має такі відділення: дитяче – 20 ліжок; пологове – 25 ліжок; неврологічне – 30 ліжок; терапевтичне – 40 ліжок; хірургічне – 25 ліжок; травматологічне – 25 ліжок; гінекологічне – 25 ліжок; інфекційне – 25 ліжок. Крім того, є 6 ліжок реанімаційних.

Next Post

Робота: потрібен інженер з охорони праці

Запрошується на роботу інженер з охорони праці Вимоги до кандидатів: освіта відповідного напрямку, стаж роботи не менше 1 року у відповідній галузі, знання нормативно-правових актів з охорони праці, відповідальність, вміння працювати в колективі. Посадові обов’язки: • забезпечення дотримання стандартів з охорони праці на підприємстві; • проведення вступного інструктажу, участь у […]
Робота