У Бродах збільшено фінансову допомогу захисникам України, які отримали поранення

Броди
Броди

Рішенням виконавчого комітету Бродівської міської ради збільшено фінансову допомогу захисникам України, які отримали поранення. Про це інформує Бродівська міська рада, Золочівського району, Львівської області.

“Минулого року учасникам бойових дій надавали по 10 000 гривень на лікування. Цього року суму фінансової підтримки збільшили до 15 000 грн. А загалом на лікування бійців у бюджеті міської ради передбачено 100 тис грн. Зауважимо, що у разі поранення військовим має надаватися державна допомога (від 120 тис грн до мільйона). Як розповів сьогодні на засіданні виконавчого комітету начальник відділу соціального захисту населення Ігор Гащак, для бійців у бюджеті міськради також передбачено 60 000 гривень для вирішення соціально-побутових питань. Ця сума у межах загального річного бюджету – 600 тис грн на одноразові матеріальні допомоги для різних категорій населення. Зазначимо, що в перші дні нового 2023 року уже поступили десятки звернень від громадян щодо матеріальної допомоги. Лише на сьогоднішньому засіданні прийняли позитивні рішення на загальну суму понад 100 тис грн. Надано підтримку як бійцям, так і цивільним – на лікування, поховання, соціально-побутові потреби, ліквідацію наслідків пожежі.
❗Нагадаємо, за матеріальною допомогою потребуючі мешканці громади мають право звернутися один раз на рік. Заявки приймаються у відділі соціального захисту населення, що на вул. Щурата.
Також сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглянули багато інших питань. Зокрема обговорили ведення військового обліку у виконавчих органах міськради, на підприємствах, установах та організаціях комунальної власності. Розглянули листи і заяви”– йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Сьогодні ми витримали черговий масований ракетний удар терористів. Удар, який повністю підтверджує все те, про що ми говорили з партнерами і вчора, і від початку нашого дипломатичного марафону. ➡️ Це зло, цю російську агресію можна й треба зупиняти тільки адекватною зброєю. Ніщо інше держава-терорист […]