У Бродах попрощалися з бійцем Валерієм Одінцовим (відео)

14 липня провели в останню дорогу бродівчанина Валерія Одінцова. Про це інформує Бродівська міська рада, Золочівського району, Львівської області.

“Попрощатись у храмі Собору Пресвятої Богородиці і св.Теклі зібралася вражена горем родина, друзі, побратими, представники місцевої влади. Чин похорону відслужили о. Богдан Вихор та о. Іван Вихор, о.Петро Чаплюк. Воїн дуже любив свою родину і Україну. Загинув, захищаючи найдорожче. У 2015 році став до лав захисників України, а після повномасштабного вторгнення знову залишив цивільне життя і пішов на війну заради того, щоб не пустити ворога ближче до свого дому. Не спинило його поклику боронити свободу і поранення, яке Валерій отримав за час служби. Він був особливим воїном – командиром снайперів військової частини А4084. Своєю зосередженістю, зібраністю вони зупиняють ворога влучними пострілами. Це небезпечна, але дуже потрібна робота, яку загиблий воїн робив якнайкраще. Герої не вмирають і попри смерть тіла, вони продовжують жити в наших молитвах і пам’яті, у справах, які йдуть на користь громади і держави. Схиляємо голови у скорботі, співчуваємо рідним і близьким, які зазнали такої болючої втрати сина, брата, чоловіка, батька, друга, побратима, захисника України – Валерія Одінцова.
Його жертва назавжди залишиться величною і славною. Вічна пам’ять”, – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Світла пам’ять Герою.

Фото: Голос відродження.

Next Post

У рамках проекту «Emergency Appeal» у БФ «Карітас Золочів УГКЦ» розпочинаються цікаві заняття як для діток

🔵У рамках проекту «Emergency Appeal» у БФ «Карітас Золочів УГКЦ» розпочинаються цікаві заняття як для діток вимушено переселених осіб, так і для маленьких золочів‘ян.Вікова категорія: від 6 до 14 років.Чекаємо на вас о 16:00 щовівторка та щочетверга!🟡Програма:Естафети;Банси;Фейс-арт;Майстер-класи.Буде цікаво та весело, обіцяємо!📍Наша адреса: вул. Маркіяна Шашкевича, 87м.За усіма деталями звертайтеся за […]