У Бродах попрощалися із чотирма військовими (відео)

10 та 11 червня у Бродах прощалися із чотирма військовими, які загинули 29 травня під час учбово-тренувального польоту на Рівненщині. У результаті авіаційної катастрофи загинули чотири члена екіпажу разом з командиром:
🕯🕯 командир екіпажу – командир 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Мазепа Ігор Ярославович;
🕯🕯 льотчик-штурман старший лейтенант Попенко Владислав Валерійович;
🕯🕯 бортовий авіаційний технік-інструктор капітан Романюк Василь Миронович;
🕯🕯 бортовий авіаційний технік старший лейтенант Дацюк Павло Юрійович.

10 червня тіла воїнів привезли в Броди, де відбулася їх зустріч та парастас в церкві Пресвятої Богородиці Покровительки України (біля військової частини).

Зранку 11 червня із командиром та бійцями прощалися в клубі військової частини та на плацу. Під час прощання із частиною в небо злетів військовий вертоліт, проводжаючи в останню дорогу своїх побратимів. Після цього похоронні процесії спровадили загиблих до останнього їх місця спочинку. Командира, полковника Мазепу Ігоря Ярославович поховали у Бродах. На цвинтарі звучав Гімн України. Після чину похорону бійці відділи останню шану своєму командиру урочистою ходою.

Світла пам’ять.

Залишити відповідь

Next Post

Здається в оренду приміщення

Здається в оренду торгове приміщення (магазин, офіс) по вул. Шашкевича, 26. Деталі по тел.: 097 49 85 266. Поділіться цим у соцмережах: