У боях за Бахмут загинув вертолітник з Львівщини

🕯️Лави Небесного війська поповнив вертолітник з Нового Калинова підполковник Максим Федоров. Про це інформує Самбірська міська рада.

“11 грудня у боях за Бахмут загинув наш земляк самбірчанин Максим Федоров. Сьогодні тіло героя зустріли на площі Пам’яті та спільною молитвою віддали шану захиснику України.
Максим Федоров – досвідчений офіцер з бойовим досвідом, підполковник у 12-й окремій бригаді армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка, військовий льотчик 1-го класу. Боронив східні кордони України від окупантів та сепаратистів з 2014 року, був учасником миротворчих місій у Ліберії та Кот Дівуарі. У 2018 році звільнився з лав ЗСУ, та продовжив працювати льотчиком вертольоту. Вже будучи цивільним льотчиком допомагав цивільному населенню Судану, Сомалі, Малі та Афганістану. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну добровільно повернувся на військову службу та виконував бойові завдання у найгарячіших точках. За блискуче виконання обов’язків, вірність присязі українському народу, мужність та патріотизм неодноразово був відзначений нагородами від командування бригади та вищого командування. Максим Федоров – кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
Йому навіки залишилося 44 роки. Мати втратила сина, дружина – люблячого чоловіка. Без батька залишилося троє дітей. Ще так багато він не встиг… Друзі та побратими згадують Максима як добру, життєрадісну людину з веселою вдачею і почуттям гумора. Відзначають надзвичайний професіоналізм та майстерність у льотній справі. Поховали підполковника Максима Федорова з усіма почестями на землі Героїв Української Головної Визвольної Ради – у с. Сприня, на батьківщині дружини. 🕯️Вічна пам’ять і вічна слава Герою!”, – інформує Самбірська міська рада.

Світла пам’ять і вічна шана Герою.

Next Post

Вітання для Сніжани Терлецької

Святкує 15-річчя Сніжана Терлецька. Дорогу донечку, сестричку, внучку, племінницю, похресницю вітає вся велика родина. Так хочеться подарувати Тобі долю, І прихилить до Тебе цілий світ. Щоб в щасті Ти жила без болю. Багато довгих і яскравих літ! Благополуччя Тобі зичимо й удачі, Здорова будь й красива мов весна, І щоб […]